Via Cheflix hebben we super veel geleerd over het combineren van verschillende smaken en ingrediënten. Je leert de basis van koken op een super leuke manier.
Je kunt het hier gratis proberen!
Nooit meer iets missen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang onze nieuwste recepten wekelijks in je inbox.
Breng water aan de kook voor de rijst en voor de boontjes. Snipper de ui en de knoflook. Verwarm de oven voor op 200 graden.
Verhit olie of boter in een hapjespan en voeg de eetlepel kerrie toe, bak dit kort en voeg daarna de gesnipperde ui en knoflook toe. Kook de sperzieboontjes in 5 minuten beetgaar.
Bak het gehakt rul bij de ui en knoflook, voeg daarna de kurkuma, uienpoeder, peper en zout toe.
Giet de boontjes af en voeg deze toe aan het gehaktmengsel, bak dit kort mee. Voeg ook de 50 milliliter water, de crême fraîche en het laurierblaadje toe. Snijd in de tussentijd de appel in blokjes.
Laat het geheel ongeveer 5 minuten op laag vuur staan, voeg de appelblokjes toe en doe het daarna in een ovenschaal.
Zet de boboti 10 minuten in de oven op 200 graden en kook de rijst zoals op de verpakking aangegeven staat.
Lekker ite!